Zaterdag 10 April: paté kaart(ing)

Elk jaar organiseren we in maart onze paté-kaarting. Ook dit jaar !

Als het alsnog mag, vindt de kaarting effectief plaats zoals andere jaren, maar de kans is groot dat het anders moet. Aangezien de financiële steun van dergelijke activiteiten essentieel om de werking van onze vereniging te dekken (en er vallen al veel inkomsten weg zoals kantine terwijl veel kosten blijven) willen we toch graag op jullie steun rekenen door er deze keer een paté-kaarten afhaal-verkoop van te maken.

Paté kaart(ing)

Afhaal zaterdag 10 April 2021

Steun FC Veldegem

5 € = 1 x lekkere paté

Elke steunkaart levert je een HEERLIJK ambachtelijk potje paté te verkrijgen tijdens tijdens de afhaal.

Binnenkort zullen alle spelers en trainers de kaarten ontvangen. Meer kaarten zijn te verkrijgen via Servaas.

We rekenen op jullie om zoveel mogelijk kaarten te verkopen ten voordele van onze vereniging. Graag het geld terug bezorgen uiterlijk tegen 5 April. We hopen dat iedereen toch minstens 2 kaarten kan (ver-)kopen. Een eenvoudige manier om jullie club te steunen.

In samenwerking met Dorpsslagerij RICKY:
#KoopLokaal #SteunJouwClub

3 gedachten over “Zaterdag 10 April: paté kaart(ing)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s