Bestuur


Gerechtelijk Correspondent: Johan Storme, johan.storme2@telenet.be, 0486/332151

Technische staff en trainers

  • T1: Vincent Mylle, 0483 / 041 368 : vincent.mylle@telenet.be
  • T2: Tony Van Loo, 0475 / 893 043 : van.loo.tony@telenet.be
  • T3: Mike Weerbrouck, 0485 / 358 758 : weerbrouckmike3@hotmail.com
  • Keeper Trainer: Servaas Verhaeghe, 0473/30.22.74
  • Delegee: Johan Nobus, johan.nobus@hotmail.com

De namen en contactgegevens van onze jeugdtrainers vind je hier.

Organigram:

FCV_organigram

Ouderraad:

Overige medewerkers:

  • Kantine: Marleen
    Marleen
  • Terreinverzorger: Gilbert
    Gilbert
  • Danny Steelandt
    Logistiek medewerker, steelandt.danny@telenet.be
  • Joost Devlieghere
    Extra-sportieve activiteiten, joost.devlieghere@telenet.be, 0477/632286
  • …en vele anderen…

Ook zin om je steentje bij te dragen bij de werking van onze vereniging, laat ons iets weten !