Bestuur

  • Ivan Vermeulen
    Voorzitter – ivan.vermeulen6@telenet.be 0474/486366
  • Servaas Verhaeghe
    Sportieve Cel & Feest Comité (activiteiten) – Servaas.Verhaege@icoterminals.com – 0473/30.22.74
  • Joachim Verplancke
    Online communicatie (website & sociale media) – joachim@go2.be – 0496/40.44.33
    undefined
  • Jurgen Vermaut
    Gerechtigd Correspondent, Sportieve Cel Jeugd – jurgen.vermaut@petrusenpaulus.be – 0491/13.54.35
  • Yannis Devos
    Sportieve Cel Jeugd – yannis.devos@gmail.com – 0471/73.01.07
    undefined
  • Jurgen Naeyaert
    Cel feestcomité (activiteiten) – jurgen.naeyaert@telenet.be
    undefined
  • Pieter Vansteenkiste
    Sponsoring/Commercieel – Pieter.Vansteenkiste@icloud.com
    undefined
  • Nico De Ruwe
    Kantine, Financiëel, Terrein – nico.de.ruwe@telenet.be
    undefined

Jeugdcoordinator


Technische staff en trainers

  • T1: Patrick Van Insberghe tel 0474119580
  • T2: Tony Van Loo, 0475 / 893 043 : van.loo.tony@telenet.be
  • Keeper Trainer: Servaas Verhaeghe, 0473/30.22.74

De namen en contactgegevens van onze jeugdtrainers vind je hier.

Organigram:

Ouderraad:

  • Voorzitter: vacature !
  • Leden: jeugdcoordinator, alle afgevaardigden + optioneel 1 extra ouder per jeugdploeg (zie: contactgegevens van de ploegen).
  • Doel: Haar functie is de belangen van de jeugdleden behartigen, de jeugdwerking te ondersteunen, de communicatie tussen (jeugd-)bestuur en ouders bevorderen en eventueel ook zelf ook initiatieven nemen. Elke ouder kan via zijn afgevaardigde zaken op de agenda plaatsen.

Overige medewerkers:

  • Kantine: Marleen
    Marleen
  • Terreinverzorger: (Vacature)
  • …en vele anderen…

Ook zin om je steentje bij te dragen bij de werking van onze vereniging, laat ons iets weten !

Statuten vzw

In augustus 2020 werden de statuten van deze Vereniging Zonder Winstoogmerk (vzw) aangepast aan de nieuwe vzw wetgeving en de richtlijnen van de KBVB. Het vernieuwde bestuur werd tevens formeel benoemd.