Bestuur

  • Ivan Vermeulen
    Voorzitter – ivan.vermeulen6@telenet.be 0474/486366
  • Servaas Verhaeghe
    Sportieve Cel & Feest Comité (activiteiten) – Servaas.Verhaege@icoterminals.com – 0473/30.22.74
  • Joachim Verplancke
    Online communicatie (website & sociale media) – joachim@go2.be – 0496/40.44.33
  • Jurgen Vermaut
    Gerechtelijk Correspondent, Sportieve Cel Jeugd – jurgen.vermaut@petrusenpaulus.be – 0491/13.54.35
  • Yannis Devos
    Sportieve Cel Jeugd – yannis.devos@gmail.com – 0471/73.01.07
  • Jurgen Naeyaert
    Cel feestcomité (activiteiten) – jurgen.naeyaert@telenet.be
  • Pieter Vansteenkiste
    Sponsoring/Commercieel – Pieter.Vansteenkiste@icloud.com
    undefined

Jeugdcoordinator

Martijn De Clerck
trainermartijn@hotmail.com, 0468/41.66.65.

Technische staff en trainers

  • T1: Patrick Van Insberghe tel 0474119580
  • T2: Tony Van Loo, 0475 / 893 043 : van.loo.tony@telenet.be
  • T3: Mike Weerbrouck, 0485 / 358 758 : weerbrouckmike3@hotmail.com
  • Keeper Trainer: Servaas Verhaeghe, 0473/30.22.74
  • Delegee: Johan Nobus, johan.nobus@hotmail.com

De namen en contactgegevens van onze jeugdtrainers vind je hier.

Organigram:

Ouderraad:

  • Voorzitter: vacature !
  • Leden: jeugdcoordinator, alle afgevaardigden + optioneel 1 extra ouder per jeugdploeg (zie: contactgegevens van de ploegen).
  • Doel: Haar functie is de belangen van de jeugdleden behartigen, de jeugdwerking te ondersteunen, de communicatie tussen (jeugd-)bestuur en ouders bevorderen en eventueel ook zelf ook initiatieven nemen. Elke ouder kan via zijn afgevaardigde zaken op de agenda plaatsen.

Overige medewerkers:

  • Kantine: Marleen
    Marleen
  • Terreinverzorger: (Vacature)
  • …en vele anderen…

Ook zin om je steentje bij te dragen bij de werking van onze vereniging, laat ons iets weten !