Bestuur

  • Ivan Vermeulen
    Voorzitter
    ivan.vermeulen6@telenet.be 0474/486366
  • Servaas Verhaeghe
    Doelmannen & activiteiten
    Servaas.Verhaege@icoterminals.com – 0473/30.22.74
  • Joachim Verplancke
    Communicatie , website & Sociale media
    joachim@go2.be – 0496/40.44.33
  • Jurgen Vermaut
    Jeugdcoordinator
    jurgen.vermaut@petrusenpaulus.be – 0491/13.54.35
  • Yannis Devos
    Activiteiten
    yannis.devos@gmail.com – 0471/73.01.07

Gerechtelijk Correspondent: Johan Storme, johan.storme2@telenet.be, 0486/332151

Technische staff en trainers

  • T1: Patrick Van Insberghe tel 0474119580
  • T2: Tony Van Loo, 0475 / 893 043 : van.loo.tony@telenet.be
  • T3: Mike Weerbrouck, 0485 / 358 758 : weerbrouckmike3@hotmail.com
  • Keeper Trainer: Servaas Verhaeghe, 0473/30.22.74
  • Delegee: Johan Nobus, johan.nobus@hotmail.com

De namen en contactgegevens van onze jeugdtrainers vind je hier.

Organigram:

FCV_organigram

Ouderraad:

Overige medewerkers:

  • Kantine: Marleen
    Marleen
  • Terreinverzorger: Nico
  • …en vele anderen…

Ook zin om je steentje bij te dragen bij de werking van onze vereniging, laat ons iets weten !