FC Veldegem zoekt versterking bestuur, jeugdcoordinator & extra medewerkers

Ons vereniging groeit. Onze vereniging vernieuwt.

We hebben vandaag 26% meer jeugdspelers dan 2 jaar geleden. We hebben een eerste ploeg die al een paar jaar een degelijke middenmoot is op mooi niveau (2e provinciale). Dat is goed nieuws.
Een hedendaagse voetbalvereniging vereist enthousiaste medewerkers en een ruim bestuur. Aangezien enkele bestuursleden stoppen zoeken we extra talent. Daarom communiceren we graag open over functies die we graag willen invullen.

Wij zoeken:

 1. TVJO – Jeugdcoördinator
  De jeugdcoördinator begeleidt en ondersteunt onze jeugdtrainers, afgevaardigden en wedstrijden van FC Veldegem met als doel elke jeugdvoetballer optimaal op te leiden dankzij een prima jeugdwerking. De jeugdcoordinator werk nauw samen met de jeugdsecretaris (Jurgen) die instaat voor de jeugd-administratie en jeugd-tornooi. Meer info op onze website.
 2. Gerechtigd Correspondent (GC)
  De gerechtigd correspondent is de enige erkende persoon om alle communicatie met de voetbalbond te voeren. Hij/zij zorgt voor de administratieve en digitale afhandeling van: (1) De aansluitingen van de spelers en medewerkers. (2) De registratie van allerhande erkende sportactiviteiten (wijziging van officiële competitiewedstrijden, vriendschappelijke wedstrijden, cupwedstrijden…)
 3. Bestuurslid – Penningmeester / financiële cel:
  Verantwoordelijke van de financiële administratie en budgetbeheer van de club samen met ons accountantskantoor. Hij/zij onderhoudt contacten ten aanzien van de financiële zaken binnen en buiten de club.
 4. Bestuurslid – Commercieel
  Verantwoordelijke beheer van de sponsoring dossiers en het organiseren van de fondsenwerving.
 5. Medewerker Activiteiten
  Voor onze vele activiteiten zoeken we steevast vrijwilligers om de activiteiten te organiseren.

Tot slot, zoals elk jaar zoeken we ook jeugdtrainers voor volgend seizoen.

Interesse om je te engageren in onze vereniging?
Stuur ons een e-mail met een zeer korte motivatie naar joachim@fcveldegem.be of contacteer iemand van het bestuur.

grootlogofcveldegem

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s