Jeugdwerking behaalt kwaliteitslabel

Onze jeugdwerking behaalt 1e kwaliteitslabel

Exact 1 jaar geleden hebben we onze nieuwe jeugdvisie gecommuniceerd en er het afgelopen jaar samen hard aan gewerkt.

We hadden toen ook de ambitie gedefinieerd om een kwaliteitslabel te behalen voor onze jeugdwerking teneinde onze jeugdwerking op een hoger niveau te tillen. We zijn blij vandaag te kunnen meedelen dat we onze audit succesvol hebben afgewerkt een ons eerste kwaliteitslabel ontvangen hebben op zaterdag 9 juni in Antwerpen tijdens de double pass Awards 2018 !

F.C. Veldegem

Maar… onze ambitie reikt verder: we willen de hoogste mogelijke ranking behalen als regionale jeugdwerking tegen 2020. Op basis van de resultaten van de audit van de Voetbalfederatie Vlaanderen, willen we het komende jaar onze sterke punten verstevigen en onze zwakke punten aanpakken.

Dus, u hoort nog van ons !
En, we horen ook graag jouw feedback en rekenen op jouw medewerking !

De Jeugdwerking FC Veldegem

horizontaldoublepass-logo-basic-quality-gewestelijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s