Afwezigheid moet altijd gemeld worden aan de trainer

Kan je niet aanwezig zijn op een training of wedstrijd ?

We verwachten dat iedere speler of ouder zijn of haar trainer steeds verwittigt als men niet aanwezig kan zijn op training of wedstrijd. Dit is ook van toepassing voor de allerkleinsten (U6-U7). In het geval van een wedstrijd is dit minimaal 1 dag voordien zodat er nog een alternatief kan gezocht worden voor wedstrijden of tornooien.

Wat is jouw rol in onze vereniging? En, wat mag jij verwachten van de club?

Goede afspraken maken goede vrienden. Bovenstaande afspraak hebben we ook vastgelegd in de rol-beschrijvingen van onze club. De rol van de jeugdcoördinator, van de trainer, van de afgevaardigde, van de speler & van de ouder staan vermeld op onze website en willen bijdragen tot een correcte en en voorbeeldige jeugdwerking. Zie: https://fcveldegem.be/jouw-rol/

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s